Volkswagen Garbus – Wynajem Kraków

VW Garbus to idealne zabytkowe auto na wesele i nie tylko!

Wynajmij Volkswagena Beetle „Garbus” i poczuj się jak na weselu z lat 70-tych! Nasz biały VW Garbus to nie tylko samochód – to podróż w czasie do ery vintage. Kraków stanie się sceną dla Twoich niezapomnianych chwil na pokładzie tego kultowego samochodu. Garbusem do ślubu przemierzysz ulice Krakowa i na Twoją uroczystość, zdobywając serca miłośników motoryzacji i fanów vintage. Bez dwóch zdań jest to idealny samochód do ślubu lub mówiąc bardziej Amerykańsko „wedding car”. Zarezerwuj termin, aby wypełnić Twoje wesele stylem Vintage z naszym samochodem na terenie Krakowa i okolic!

Retro VW Garbus – Koszt wynajmu auta

Cena wynajmu naszego kultowego Volkswagena Garbusa jest zależna od wielu czynników np (ilość kilometrów do zrealizowania, czas trwania wynajmu itd) dlatego wyceniamy każdego klienta indywidualnie – w tym celu prosimy o kontakt
Oferujemy wynajem Garbusa tylko z naszym kierowcą.
Chcesz wynająć nasz zabytkowy samochód na mniej niż 3-4h? Na przykład na przejażdżkę lub sesję zdjęciową? Skontaktuj się z nami, a wycenimy indywidualnie.

Jak przebiega wynajem Garbusa?

Uzgadniamy termin i koszt usługi, a następnie garbus z kierowcą przyjeżdża o ustalonej porze i zabiera Cię w podróż w czasie do lat 70-tych! Oczywiście zadbamy o to, aby garbus prezentował się super. Nie liczymy naszego czasu dojazdu do i z ustalonego miejsca. Usługa rozpoczyna się od do ustalonej już wcześniej godzinie.
Retro VW Garbus idealnie sprawdzi się jako auto do ślubu, wesele, imprezę okolicznościową czy na plan zdjęciowy – z nami Twój event nabierze wyjątkowego charakteru vintage!

Zapytaj o wolny termin!

Uzupełnij formularz

Scroll to Top