telefon życzeń

Telefon Życzeń – Audio Księga gości – Co to jest i jak działa?

Co to jest Telefon Życzeń?

Telefon Życzeń to innowacyjne urządzenie, które zmienia tradycyjne księgi gości w interaktywne doświadczenie pełne emocji i wspomnień. Weselny telefon to sposób na uwiecznienie życzeń twoich gości, tworząc bezcenną pamiątkę z twojego wydażenia.

Dlaczego warto wynająć Telefonu życzeń na Wesele?

Uwiecznienie ważnych chwil

Telefon Życzeń pozwala gościom nagrywać krótkie, życzenia lub pozostawiać wiadomości głosowe, tworząc zbiór unikalnych i wzruszających nagrań od babci, wujka czy przyjaciółki, złożone w dniu wesela lub urodzin to symboliczne pamiątki, które przynoszą dużo radości przez kolejne lata i mają bezcenną wartość sentymentalną.

Interaktywna Księga Gości

Bez wątpienia tradycyjne księgi gości cieszą się popularnością na weselach, jednak Telefon wspomnień to znakomita alternatywa, która zachęci gości do bardziej spontanicznych, wesołych życzeń niż zwykłe wpisanie się do księgi.

Wspólne Tworzenie Wspomnień

Za pomocą telefonu życzeń, nowożeńcy mogą odtwarzać nagrania, wracając do tych magicznych chwil i dzieląc się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Jak Działa Księga Gości Audio?

Telefon Życzeń to nic innego jak Audio Księga gości. Po podniesieniu słuchawki, goście usłyszą krótkie nagranie stworzone przez Was wcześniej, na przykład “Cześć! Tu Bartek i Magda, nie możemy teraz rozmawiać, ponieważ bierzemy ślub! Zostaw nam wiadomość”, a następnie mają możliwość nagrywania krótkich wiadomości głosowych, które są automatycznie zapisywane. Po zakończonej imprezie tworzymy z wszystkich nagrań jeden plik mp3 i udostępniamy, przesyłając na maila oraz na spersonalizowanym pendrive

Proces wynajmu Telefonu Życzeń

1. Kontakt z firmą

Skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia dostępności wybranego przez Ciebie terminu, następnie podpisz umowę i wpłać zaliczkę 🙂

2. Odbierz przesyłkę

Wyślemy do Ciebie telefon do paczkomatu lub kurierem pod wskazany adres. W środku będzie także znajdował się list przewozowy do zwrotu telefonu oraz instrukcja dla gości

3. Nagraj wiadomość dla gości i wybierz miejsce na Telefon Życzeń

Nagraj spersonalizowaną wiadomość dla Twoich gości, którą usłyszą po podniesieniu słuchawki, następnie znajdź odpowiednie miejsce na Sali do umieszczenia Audio Księgi gości wraz z instrukcją.

4. Odeślij przesyłkę i oczekuj na gotowe nagranie

Po zakończonej imprezie, odeślij weselny telefon za pomocą etykiety zwrotnej, po otrzymaniu telefonu, zmontujemy dla Ciebie nagranie w jednym pliku mp3, który otrzymasz na maila i dodatkowo prześlemy na wskazany adres spersonalizowany Pendrive 🙂

Telefon życzeń na wesele – cena wynajmu

Zapewne najważniejszym pytaniem jest to ile kosztuje wynajęcie telefonu życzeń na wesele lub inną imprezę okolicznościową.
Ceny za taką usługę są zróżnicowane i zależne od różnych czynników np:

  • Czas wynajmu telefonu
  • wygląd telefonu ☎️ – czy ma to być budka telefoniczna, czy “zwykły” telefon ustawiony na stole
  • koszt dostawy 📦,
  • samodzielna obsługa telefonu lub z wynajętą obsługą,
  • sposób późniejszego zapisu nagrań  💻 – spersonalizowany pendrive lub plik mp3 przesłany na maila
  • dodatkowe dekoracje stoiska takie jak stolik, kwiaty, ramki itd.

Telefon życzeń na wesele można wynająć już od około 300 zł w bardzo podstawowym pakiecie. Ładniejsze, dekoracyjne modele telefonów to koszt między 400-700 zł. W tych widełkach cenowych będziecie mieli o wiele większy wybór. Niektóre jednak modele telefonów dla których stworzona jest scenografia, są to budki telefoniczne lub potrzebna jest dodatkowa osoba do pomocy gościom, są trochę droższe i kosztują nawet do około 1200 zł.

Zapytaj o wolny termin!

Uzupełnij formularz

Scroll to Top